SFP-module Singlemode (Item ITAC10260)

  • SFP-modules voor LC-stekker volgens SFF-8472-standaard
  • Ondersteunt hot-plug
  • Ondersteunt single mode optische vezel
  • Transmissieafstand van max. 20 km
  • 1310 nm FP laser
  • Voldoet aan laserveiligheidsnorm IEC-60825

SFP-module Singlemode (Item ITAC10260)

Voor toekomstgerichte netwerken van professionele veiligheidsbewakingssystemen.
De gestandaardiseerde SFP-module wordt gebruikt voor de aansluiting van duplex single mode optische vezel.

Deze is compatibel met alle gestandaardiseerde SFP-slots en is nodig voor de optische-vezelpoort bij onze switches en de mediaconverters.

Item: ITAC10260
Aansluiting optische vezel: LC
Type optische vezel: Single mode 9/125um
Afmetingen: (LxBxH) 56 x 14 x 6 mm mm
Breedte: 14 mm
Hoogte: 6 mm
Lengte: 56 mm
Opgenomen vermogen: 1 W
Max. bedrijfstemperatuur: 70 °C
Max. luchtvochtigheid: 95 %
Min. bedrijfstemperatuur: 0 °C
Nettogewicht: 0,017 kg
Optische golflengte: 1.310 nm
Voedingsspanning DC: 3.15V~3.45V V
Transmissieafstand: 20.000 m

Omvang van de levering :

  • 1x SFP-modul

Algemeen downloads:

Benodigde accessoires:

8-poorts PoE Gigabit Switch
ITAC10110
16-poorts PoE Gigabit Switch Managed
ITAC10120
24-poorts PoE Gigabit Switch Managed
ITAC10130
1-poorts optische-vezelconverter
ITAC10250

Anders

Professionelen kiezen voor goede accessoires. Omdat dat zo is, biedt ABUS een voortreffelijke keuze aan producten die mits deskundige installatie en montage van een videobewakingssysteem helpen. Kies ook voor dergelijke details voor de bewezen kwaliteit Made by ABUS. ...
Meer producten uit deze categorie Anders