Containerslot 215/100 + 37RK/70HB100
Hangslot 37RK/70HB100

ConHasp GRANIT™ 215 + 37RK/70

Beveilig containers op de best mogelijke manier: bij voorkeur met ons ConHasp GRANIT 215/100 containerslot. Dit is bijzonder robuust en voldoet aan de relevante normen en richtlijnen (SSF, VdS).

Alle varianten voor ConHasp GRANIT™ 215 + 37RK/70
Beschrijving
Banden, complete wielen, pyrotechniek, gereedschap en machines zijn goederen met een hoge waarde die worden opgeslagen in containers. Zij vereisen een goede beveiliging. De ConHasp GRANIT 215 is de eerste keuze als het gaat om de bescherming van goederen van hoge waarde.
De ConHasp-overval is gemaakt van gehard staal en wordt gemaakt met behulp van een speciaal lasproces. Alle onderdelen zijn beschermd tegen corrosie. Door het containerslot met twee massieve bouten aan de container te bevestigen, ontstaat een bijzonder robuuste verbinding.
Containerslot + hangslot
Samen met het hangslot GRANIT 37RK/70HB100 kunnen containers veilig worden vergrendeld. Gelijksluitend, verschillend sluitend of als compleet hoofdsleutelsysteem te bestellen - het hangslot biedt voor elke eis de passende variant. Bijzonder praktisch: Gelijksluiting maakt het mogelijk om extra containersloten met de gewenste sluiting te bestellen.
De #SZP-versie overtuigt met een extra veiligheidskaart die onbevoegd dupliceren van de sleutels betrouwbaar verhindert. Een kopie is uitsluitend mogelijk op vertoon van de kaart.
Getest en erkend
In combinatie met het hangslot 37RK/70HB100 is de overval erkend in de hoogste klasse B volgens VdS richtlijn 3503. Dit betekent dat de bovengenoemde combinaties van een overval en een hangslot extra bescherming bieden tegen aanvallen op de container. Als de stangen bijvoorbeeld worden doorgesneden, blijft het containerslot stevig op zijn plek en kan het niet zomaar worden verwijderd.
Bovendien is de combinatie van containerslot en hangslot getest en erkend volgens de Zweedse SSF-norm.
Prijzen & Partners
Keurmerk Gesamtverband der deutschen Versicherungswirtschaft – Keulen, Duitsland
VdS anerkannt
Keurmerk Gesamtverband der deutschen Versicherungswirtschaft – Keulen, Duitsland

Keurmerk van Testsiegel Svensk Brand- och Säkerhetscertifiering AB (klasse 4) – Stockholm, Zweden (SBSC)
SBSC Klasse 4
Keurmerk van Testsiegel Svensk Brand- och Säkerhetscertifiering AB (klasse 4) – Stockholm, Zweden (SBSC)

Prijzen & Partners

Technologieën

  • Extra beveiliging van goederen in containers
  • Vergrendeling van de tweedelige constructie met hangslot 37RK/70HB100
  • Gemaakt van gehard staal
  • Verwerkt met een speciaal lasproces voor nog meer veiligheid
  • Alle onderdelen corrosiebestendig door speciale coating
  • 37RK/70: met ABUS Plus cilinder en codekaart
  • Erkend volgens VdS 3503 (klasse B) en SSF 1051 (klasse 4): Dit geldt voor ConHasp GRANIT™ 215/100 + hangsloten 37RK/70HB100

Toepassing en gebruik

  • Past op de meest gangbare containers, bedoeld voor transport en opslag
  • Montage mogelijk op oude en nieuwe containers
  • Veilige vergrendeling alleen in combinatie met een geschikt hangslot (hier de GRANIT™ 37RK/70HB100)

Varianten

  • Vergrendeling: gelijksluitende (gl.), gelijksluitende vlg. monster (gl.vlg.m.) en verschillend sluitende (vs.) hangsloten verkrijgbaar
  • Veiligheidskaart: in de uitvoering #SZP (beschermd sleutelprofiel) wordt een veiligheidskaart voor het dupliceren van sleutels meegeleverd
  • Op verzoek ook verkrijgbaar als hoofdsleutelsysteem (HS)

Downloads

Algemene downloads:

Specificaties
Afwerking: zwart
Breedte b: 120 mm
Gewicht: 6497 g
Lengte a: 220 mm
Oogje gat c: 85 mm
Security level Huisbeveiliging: 10
Loading ...